OnePlus One

Gerçek Amiral Gemisi Katili

Buy now
Watch the video

Hızlı. Pürüzsüz. Güçlü.

Bir Qualcomm© Snapdragon™ 801 işlemciyi 2,5GHz Dört Çekirdekli merkezi işlemciler ile bir araya getiren OnePlus One'ın işlemsel kapasitesi ve performansı, Qualcomm'un heterojen bilişim yaklaşımıyla pekiştirilmektedir.

Kendi Sınıfında En İyi Bellek

Yeni standart EMMC 5.0'ı kullanarak, göz açıp kapayıncaya kadar 16 GB veya 64 GB'lık iç flaş belleğimize erişebilecek ve üzerine yazdırabileceksiniz. 1866 MHz hızda çalışan, 3GB'lık LP-DDR3 RAM, en zorlu uygulamalarda dahi kusursuz çoklu görevlendirmeye imkan tanır.

 

Tüm Gün Süren Güç Verimliliği

Enerji tasarruflu Qualcomm© Snapdragon™ 801 yonga seti ile sevk edilen One’nin 3100 mAh bataryası, şık gövdeye mükemmel şekilde uymaktadır. Enerji tasarruflu ekran, arka ışığın düzeyini ayarlayan ve ekranınızdaki dinamik ve durağan içerik arasında ayrım yapabilen bir teknolojiye sahiptir.

Daha Fazlasını Deneyimleyin

OnePlus One, daha yüksek piksel yoğunluğu ve daha net bir görüntü için LTPS teknolojili 5.5” 1080 p ful HD JDI ekrana sahiptir. IPS ekranı, dokunmatik sensörle ekran paneli arasındaki mesafeyi ortadan kaldıran TOL (Lense Dokunma) teknolojisiyle en hafif dokunuşa bile anında yanıt verir. Bu, ayrıca ekranı OGS teknolojisine nazaran %300 daha kırılmaz kılar. Gorilla© Glass 3, ekranı çizilmelere karşı korur. 178 derecelik görüş açısı ile mükemmel görüntünün tadını her açıdan çıkarın.

Boyut Önemlidir

Yalnızca 8,9 mm'lik boyutuyla OnePlus One ergonomiktir ve sadece 4,6 mm'lik konik kenarıyla tutması kolaydır. Uzun ömürlü olacak biçimde üretilmiş, ayrıcalıklı bir cihaz hissi için, her ikisi de eşsiz dokuya sahip İpek Beyazı ya da Kum Taşı Siyahı'ndan birisini seçin.

Yüksek ve Temiz Ses

Stereo kayıt ve üç mikrofonlu gürültü önleyici teknoloji doğrudan OnePlus One'da birleşmiştir. Üç mikrofon, bir yandan arka plandaki gürültüyü eş zamanlı olarak filtrelerken, sesinizi belirlemek, izole etmek ve güçlendirmek için birlikte çalışır.

Çok Lensli Optik

Kameramız, sahip olduğu 6 fiziksel lensle gurur duyar. Fotoğraflarınız, daha küçük diyafram açıklıklarının sıklıkla neden olduğu bozulmaya maruz kalmaksızın daha keskin ve ayrıntılı olacak.

5 MP Ön Kamera

Ön tarafı 5 megapiksellik bir kamera ile donatılan OnePlus One ile, özçekimler her zamankinden daha büyüleyici olacak. Ekstra genişlikteki 80º görüş açısı diğer telefonlardan daha çok alanı kadraja alır, böylece fotoğraflarınız bozulmadan daha fazla arka plana sahip olur.

Sony Exmor Sensör

f/2.0 diyafram açıklığına sahip, 13 megapiksellik Sony Exmor IMX214 kamerayı övünçle taşıyan OnePlus One, düşük ışıklı ortamlarda bile parmak ısırtan resimler çeker. Her zaman, her yerde net ve parlak fotoğraflar çekin.

Bağlı kalın

İster hemen köşe başında olun, ister dünyanın herhangi bir yerinde, 4G LTE çok modlu modem içeren Qualcomm© Snapdragon™ işlemci üzerinde çalışan OnePlus One ile, şimşek gibi hızlı ve pürüzsüz bağlantının keyfini sürün. One yanınızdayken, herhangi bir operatöre ya da sözleşmeye bağlı olmaksızın istediğiniz yerde gezinin.

Cyanogen OS 12

Android™ üzerinde çalışan Cyanogen, sizlere sevdiğiniz özellikleri sunarken, mobil alanınızı biçimlendirme özgürlüğü de tanır. Sessiz Saatler, geliştirilmiş bir ana ekran, yapılandırılabilir Hızlı Ayarlar paneli gibi seçenekler, sizin ve One'nınızın birbirinize nasıl bağlanacağını kontrol edebileceğiniz yöntemlerden sadece birkaçıdır.