OnePlus 2

Flagship Killer

OnePlus 2 ile birlikte söyleyecek cesur bir şeyimiz var. Biz mükemmel ürünlerin mükemmel fikirlerden doğduğuna inanırız, milyon dolarlık pazarlama kampanyalarından değil. “Her şey olması gerektiği gibi”nin hemen hemen her zaman yanlış cevap olduğuna inanırız. En önemlisi de mükemmel şeylerin paylaşılması gerektiğine inanırız.

İşte OnePlus 2.

Sandstone Black with 64GB storage

319 € Hemen satın al

USB Type-C

En gelişmiş şarj ve veri transferi. Ters çevrilebilir ve bozulmaz.

Optik görüntü sabitleme

İnanılmaz derecede keskin resimler ve akıcı videolar için istenmeyen sallanmaları ve darbeleri ortadan kaldırır.

Çift SİM

Seyahat ederken iki telefon taşımak ya da SİM kartları değiştirmek zorunda kalmayın. Aynı anda iki ağa birden bağlı kalın.

Alert slider

OnePlus 2’yi cebinizden bile çıkarmadan üç bildirim profili arasında zahmetsizce geçiş yapın.

Lazer otomatik fokus

Kolayca inanılmaz fotoğraflar çekin. 0,2 saniyenin altında dokunmadan çalışan otomatik fokus.

Özelleştirilebilir navigasyon tuşları

Donanım ya da ekran tuşları. Değiştirilebilir son kullanılan uygulamalar ve geri tuşları. Seçim sizin.

Parmak izi sensörü

Basit bir dokunuşla OnePlus 2’nizi hızlı ve güvenli bir şekilde kilitleyin.

Etkileyici Özellikler

“Never Settle” felsefesine inanıyorsanız, köşeleri yumuşatamazsınız. 4G LTE ve octa core (8 çekirdekli) CPU desteği ve Qualcomm® Snapdragon™ 810 işlemcisiyle uygulamaların, oyunların ve HD videoların ihtiyaç duyduğu güce kavuşacaksınız. One Plus 2’niz, 3.300 mAh pil kapasitesiyle en yoğun günlerde bile sizi şarjsız bırakmayacak.

Daha Fazlasını Görün. Daha Fazlasını Yapın.

Akıllı telefonlarımızı etrafımızdaki dünyaya bağlı olmak için kullanırız. Akıllı telefonumuzun ekranına bakarken çok zaman harcıyoruz, o halde bu gerçekten harika bir deneyim olmalı. OnePlus 2’nin 5.5” IPS LCD ekranı son derece keskin çizgiler ve gerçek hayata yakın renkler ortaya koyar. Her koşulda kristal netliğinde görüntü, video ve yazıyı deneyimleyin.

Global Doğan

Asla kendinizi kısıtlamayın. OnePlus 2 dünya çapında servis sağlayıcılar için geniş bant desteğiyle taşıyıcı kilidi açılmış olarak geliyor. Çift SİM yeteneği sayesinde seyahatlerinizde aynı anda iki ağa kolayca bağlanabilirsiniz. İki telefon taşımaya ihtiyaç duymadan iş ve kişisel hayatınızı yönetebilirsiniz. Her şey için tek bir cihaz.

Dünyanızı Yakalayın

Kameramızın sensörünün büyük pikselleri daha az noise (gürültü) için daha fazla ışık toplar ve karanlık koşullarda mükemmel performans sağlar. Gelişmiş lazer otomatik fokus ve optik görüntü sabitleme sayesinde mükemmel anı asla kaçırmazsınız ve 6 lens de görüntüde bozulmayı engeller ve netliği artırır.

Tamamen Size Ait

Kendi kişisel tarzınızı ortaya koyun. Premium malzemelerden yapılan uygun StyleSwap kapaklardan birini seçerek görünümünüzü saniyeler içinde değiştirin.

Bir Nefes Temiz Hava

OnePlus 2 Android platformunda geliştirilen hafif ama güçlü yazılımımız OxygenOS ile çalışır. Stok deneyiminin en iyi halini muhafaza ettik ve onu pek çok iyi düşünülmüş özellik ve iyileştirmeyle geliştirdik.

Akıllı Telefon Teknolojisi, Saat Yapımı İşçiliği.

Hafif, esnek alüminyum ve magnezyum alaşımlı çerçevesi ve paslanmaz çelik aksanları, OnePlus 2’nin şık metal tasarımını bir bütün haline getiriyor.